Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní ples 2016

11. 12. 2016

vystrizek2.pngSportovní ples 

Historicky první ročník Sportovního plesu zdárně proběhl 19.2. 2016 v pivovaru MMX v Letech. Ti z vás, kteří se ho účastnili, měli možnost na vlastní kůži pocítit, že rychlý tanec je plnohodnotnou sportovní disciplínou J

Divoce a odvážně nám hrála kapela Trombeník, ve famózně zvládnuté trojroli „zvukař – moderátor – DJ“ jsme měli možnost vidět Oldu Burdu, večer zpestřilo vystoupení rope skippingové formace „REBELS OK“ i ukázka bollywoodských tanců. Mohli jste si s námi zasoutěžit a z tomboly si většina z vás odnesla ceny, které snad udělají radost.

Dovolte nám touto cestou poděkovat všem, kteří přišli! Zejména pak těm, kteří se nezalekli divokého čardášového tempa netradiční kapely a pustili se společně s námi do víru tance. Další velký dík patří sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly, pivovaru za poskytnutí prostor a také obci Lety, která akci finančně podpořila.

Na závěr vězte, že příští rok se máte na co těšit! Slibujeme, že tentokrát si zatančí i ti z vás, kteří se na čardáš a kvapík necítí, ale určitě nečekejte dechovku a tlačenku v tombole...:-)))

Těšíme se a ještě jednou děkujeme!

Za organizační tým Lenka Papáčová, Petra Vaňková a Pavel Václavek

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 28680
Měsíc: 733
Den: 15